O mnie

Wkrótce napiszę o sobie, kim jestem, co robię.

Jedna uwaga do wpisu “O mnie

 1. Witam Pana
  Z zainteresowaniem obserwuję konfrontację jaka się toczy pomiędzy Pana spojrzeniem na rzeczywistoś a zacofanym ciemnogrodem wspieranym dodatkowo przez Administrację Neon24, który wolno schodzi na manowce jedynie słusznego skrzywionego spojrzenia oraz cenzury. Z tego co widzę Portal ma być jednym z wielu mediów mainstramowych gdzie każda oddmienna myśl będzie atakowana z pozycji religii przez wyszkolonych do tego celu ciemnych fanatyków widzących w każdej odmienności atak na Kościół. Takim fanatykiem jest Bloger trybeus którego ‘rekami’ rozgrywa się brudną grę znaczonymi kartami a wszystko to przy udziale Administratorów nie mających swojego zdania, zmanipulowanych lub działających na rzecz jedynie słusznej- podłej ideologii.
  Osobiście doświadczyłem tego samego tj. ataku personalnego i podłego hajterstwa ze strony grupki cwaników popierających się wzajemnie. Doświadczyli tego tez inni a teraz doświadcza tego Pan-gdzie hejt jest zarezerwowany tylko dla kolesi i takich głupków jak trybeus.

  Życzę wytrwałości i polecam ignorować z góry wszystkie te zaczepki jakie są wymierzone w Pana a kierowane przez idiotów i za pomoca idiotów.
  Nie ze wszystkim tezami, które Pan reprezentuje się zgadzam. Nie wszystkie popieram a od niektórych stronie, ponieważ nie są zgodne z moimi poglądami, jednak popieram walkę o możliwość publikowania bez cenzury, hejtu, wulgarnych ataków itp. prawdy, która jest atakowana i niszczona przez takich właśnie fanatycznych mainstreamowych kolesi.

  Co nam po takim Portalu, który ogranicza rekami fanatyków nie tylko religijnych możliwość wypowiedzi?
  Co nam po takim Portalu, który za chwilę będzie wygladał jak wszystkie inne media?

  Pozdrawiam wyrzucony z Portalu Neon24 Naftali

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s