Na ratunek €-walucie i polskiej gospodarce

„A Czesia, gdy zaczął gospodarzyć, odwiedziła delegacja Żydów – koniokradów, od której dowiedział się, że ma płacić podatek ubezpieczenia od kradzieży koni, który wszyscy obywatele płacą (…)”

Melchior Wańkowicz – „Szczenięce lata” s.82

tekst z 2011r.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że strefa €-waluty ledwie zipie i że UE wchodzi w stan agonalny – wreszcie! -, co za ulga.

Dzieje się to, o czym wielu niezależnych ekonomistów, publicystów, wielu myślących ludzi, myślało i mówiło od chwili narodzin tego żydowsko-masońskiego potworka, obmyślonego na wzór syjonistycznych USA z ich całkowicie już dzisiaj bezwartościowym $ USA. Albowiem, funkcjonowanie €-waluty powiela dokładnie te same finansowe mechanizmy, które spowodowały upadek gospodarczy USA, a niebawem spowodują ich upadek polityczny, a później także i militarny.

Dokładnie taką samą drogę, jaką kroczą dzisiaj USA, przeszła kiedyś Polska.

W XVII w. życie gospodarcze w Polsce zostało całkowicie opanowane przez mniejszość żydowską. W tym samym wieku Polska zdobyła się jeszcze na wielkie zwycięstwo pod Wiedniem. I w tym samym wieku, za życia tego samego króla, Jana III Sobieskiego, najpotężniejsza armia Europy, polska armia, przestała istnieć. A w wieku następnym z mapy Europy zniknęła także Polska.

 

Geszefciarski majstersztyk z powstaniem €-waluty miał żydowskiej finansjerze świata anglosaskiego oraz jej pobratymcom z Europy, po upadku $ USA, umożliwić proceder dalszego okradania państw i narodów świata. Niestety, niepohamowana pazerność żydostwa na bogactwo i władzę okazała się, nie pierwszy zresztą już raz w historii, znacznie przewyższać ich finansowy i polityczny spryt. Do tego doszedł jeszcze konflikt w łonie samego żydostwa i to mimo istnienia naczelnego sanhedrynu pracującego nad ich światowym jednoczeniem (masoneria, CFR, Bilderberg, Komisja Trójstronna, itp.). Żydostwo europejskie nie chce dopuścić do swoich konfitur anglosaskich współbraci, mimo, że wykorzystują ich, żydostwa anglosaskiego, wszystkie pomysły na światowy geszeft. Chcąc, nie chcąc, acz w wolnym tempie – w zbyt wolnym tempie, zbliżają się do własnego holokaustu.

 

Niestety, stan przedagonalny syjonistycznej hydry przebiega nie tyle w sposób nieprzewidywalny, ile w bardzo niebezpieczny dla wielu państw i narodów. Hydra rzuca się, wierzga, atakuje i morduje: na Bliskim Wschodzie, nie wiadomo, co zrobi we wschodniej Europie (Białoruś, Ukraina), a na terenie Polski i części Niemiec szuka miejsca do zwalenia swego ohydnego cielska, bo myśli o własnym odradzaniu się. A przecież wiadomo, żeby hydrę ostatecznie pokonać, trzeba odrąbać jej wszystkie łby jednocześnie, inaczej na miejscu jednego odrąbanego wyrastają dwa nowe.

 

W takim to cuchnącym syjonizmem anturażu zabawnie wyglądają recepty na trwanie €-walty zgłaszane przez różnych żydowskich i filosemickich, wykreowanych na medialne autorytety, mniej lub bardziej sympatycznych, cwaniaczków.

 

Oto w Radiu Wnet swój genialny pomysł rzucił W.Cejrowski, sławetny W.C.-kwadrans.

Słów kilka o samym Radiu Wnet. Jest to radio pod kuratelą żydostwa anglosaskiego, aktualnie wspiera PiS. Głównym redaktorem prowadzącym poranne wywiady w Radiu Wnet jest odkrycie A.Woyciechowskiego, nieżyjącego już właściciela i twórcy Radia Zet (potocznie nazywanego Radiem Żyd), obecnie prezes SDP, K.Skowroński. Oczywiście Radio Wnet nie może na razie stanowić przeciwwagi dla żydowskiego Tok FM, ale wespół z Radiem Maryja stanowią już jakiś poważniejszy radiowy przyczółek żydostwa anglosaskiego w Polsce.

Cóż, więc genialnego zaproponował W.C.-kwadrans?

Otóż, uważa on, że Chiny (prawdopodobnie także i Rosja) celowo wykupywały obligacje i inne papiery wartościowe UE, żeby teraz, gdy mamy kryzys, nas sobie podporządkować. Proszę się nie dziwić, że W.C.-kwadrans, przeciwnik UE, zwolennik liberalizmu a’la JudeoUSA, oczywiście tego przedkryzysowego, podobnie jak red. S.Michalkiewicz i jego PAFRE mające wsparcie chrześcijańskiego stowarzyszenia im. ks. P.Skargi, czy Nowa Prawica z JKM na czele, używa zaimka „nas” mając na myśli UE i Europejczyków. Pamiętajmy wszak, że pomysł na UE narodził się w USA jeszcze przed I wojną światową i miał służyć całemu żydostwu. Zatem, kontynuował W.C.-kwadrans, należy Chińczykom powiedzieć: słuchajcie, popełniliśmy błąd i was przepraszamy, ale nie wykupimy od was żadnych naszych unijnych, europejskich obligacji, koniec i kropka.

Aj – pomysł cymes. Zawołany katolik, rozmiłowany w Maryi, Królowej niebios – a jakże, W.C.-kwadrans oznajmił wprost: słuchajcie Chińczycy, sytuacja jest taka, że nie mamy innego wyjścia i musimy was okraść.

Może nie ma to wielkiego znaczenia, ale babka ze strony matki W.C.-kwadransa była Żydówką, sam o tym opowiadał. I chyba z genetyką nie ma żartów. Wcześniej, czy później, ale zawsze kupieckie talenty się ujawnią.

 

Jednak W.C.-kwadrans to nie „łekonomista”, a łazęga, co prawda światowy, nie zwyczajny miejscowy, więc nie do wszystkich trafiają jego „łekonomicne” dumania. Zatem, Radio Wnet sięgnęło po nowe „łekonomicne” objawienie. Nowym guru, po schyłkowym już L.Balcerowiczu, autorytetem Nowej Prawicy JKM, został obwołany prof. K.Rybiński. Ach, jakiż to geniusz doświadczony, nie sposób wyliczyć wszystkich jego osiągnięć. Ten 44-letni łebski „łekonomista” zdążył był już być: konsultantem BŚ, vice prezesem NBP, doradcą wielu banków, na tym poprzestanę, bo lista jest bardzo długa.

Oto, co w kwestii ratowania €-waluty wyjawił ten wielce obiecujący „łekonomista”. Żeby uratować strefę €-waluty należy: stare € wymienić na nowe €. Proszę się nie śmiać, pomysł jest tak samo poważny, jak jego utytułowany autor. I tak, Niemcy, jako, że to państwo gospodarczo najsilniejsze w UE, wymienią € w stosunku 1:1. Grecja w stosunku, 2 stare € na 1 nowe, a np. Włochy 1,5 starego € na 1 nowe €. I co, śmieszne?

 

Zastanawiające jest jednak to, że zarówno łazęga W.C.-kwadrans, jak i nowy „łekonomicny” geniusz, K. Rybiński – profesor! – czerpią swoje natchnione pomysły z tego samego źródła, któremu na imię: geszeft.

 

A czyż nie z tych samych pokładów mądrości czerpał L.Balcerowicz, gdy jako vice premier i min. finansów w rządzie Icka Dickmana, znaczy się T.Mazowieckiego,

poprzez celowe rozkręcenie spirali inflacyjnej (tzw. plan Balcerowicza) doprowadził do wydrenowania Polaków z oszczędności, a Państwo Polskie z zasobów dolarowych (wysoki kurs dolara, 1 $ = 9500 zł, przy oprocentowaniu bankowym 80% i więcej – „sukces” bolszewickiego planu Balcerowicza)? A czym była przyjęta przez sejm RP ustawa autorstwa L.Balcerowicza umożliwiająca wsteczną zmianę umów kredytowych i zezwalająca bankom na zmianę oprocentowania i naliczania wstecznie odsetek? Choć przyznać muszę, że wątpię nawet w geszefciarskie talenty L.Balcerowicza, po tym jak zobaczyłem go uciekającego ze studia TV w trakcie nagrywania z nim wywiadu, gdy nie potrafił odpowiedzieć młodej dziennikarce na pytania. Oczywiście dziennikarka straciła pracę i zniknęła z mediów, bo z wielkiego guru „ekonomii” zrobiła wielką górę zupełnie czegoś innego.

 

„Łekonomista” K.Rybiński wypowiadał się także na temat koniecznych reform w polskiej gospodarce, które mają zmniejszyć rozmiary kryzysu. Przy okazji chwalił reformatorskie zapowiedzi premiera D.Tumana z Gdańska, czy też z Sopotu.

A jeszcze całkiem niedawno L.Balcerowicz twierdził, że kryzys światowy to mit, że nie ma żadnego kryzysu i wespół z Tumanem z Gdańska oraz z całym tabunem autorytatywnych „łekonomistów” twierdzili, że polska gospodarka jest jak zielona wyspa, po prostu kwitnąca.

Według „łekonomisty” K.Rybińskiego polską gospodarkę uratują następujące niezbędne reformy: wydłużenie wieku emerytalnego, likwidacja KRUS (ubezpieczenia rolnicze), likwidacja ulg podatkowych, ograniczenie świadczeń socjalnych (Polska pod względem wielkości tych świadczeń zajmuje ostatnie miejsce w UE), wzrost podatków, wprowadzenie podatku katastralnego, zamrożenie wynagrodzeń – sic!.

 

Wszystko to są pomysły z jednego i tego samego geszefciarskiego źródła.

Okradać narody i państwa do póki się da i nic, nic innego nie proponują ekonomiczni i polityczni geszefciarze.

 

A jedynym sposobem na kryzys jest polityka rozwoju gospodarczego kreowana przez rząd, jest polityka pieniężna realizowana przez rządy, a nie przez bankowych geszefciarzy i bez możliwości kreowania wirtualnych pieniędzy, jest państwowa własność sytemu bankowego, jest system podatkowy, w którym jedynym uczciwym i sprawiedliwym podatkiem jest podatek od uzyskanego dochodu, jest stymulowanie rozwoju gospodarczego we wszystkich dziedzinach, likwidacja bezrobocia i dążenie do możliwie jak największej autarkii.

 

Ale o polityce rozwoju mogą PT Czytelnicy przeczytać jedynie na narodowych stronach Internetu, np. tu: http://dariuszkosiur.streemo.pl/Community/Default.aspx

 

Geszefciarze nigdy nie zaproponują polityki rozwoju, bo ona jest równoznaczna z eliminacją geszefciarzy ze wszystkich sfer funkcjonowania państwa i oni wiedzą o tym doskonale.

 

Każdy narodowy marsz – Marsz Niepodległości – jest dla geszefciarzy groźny, bo każdy taki marsz niesie nie zapisane hasła: „precz z pasożytami”, „usunąć enzymy rozkładu społecznego”, „usunąć niszczycieli kultury narodowej”.

Musimy jednak być bardzo czujni, żeby razem z nami nie maszerowali geszefciarze, jak na razie to się nie udaje, oni są po obydwu stronach barykady.

 

Dariusz Kosiur

Jedna uwaga do wpisu “Na ratunek €-walucie i polskiej gospodarce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s