Zachodnia demokracja przeciw reżimom

Władze Zachodu, zachodnie media, wszystkie media w Polsce, są orędownikami zachodniej demokracji i Praw Człowieka. Popierają wszelkie sposoby szerzenia w świecie „zachodnich wartości”.

Polityczny porządek Republiki Białorusi Zachód określa jednym słowem: reżim. Dla odróżnienia, w Polsce panuje zachodni porządek demokratyczny.

 

  R.Sikorski – „międzynarodowy” kondotier demokracji

 

                             Demokracja zwycięża w Danii

Dania, czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici,  są ranni.

 

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

 

                          Demokracja zwyciężyła w Polsce

Polacy, także i polskie dzieci, odczuwają już dobrodziejstwa zachodniej demokracji i członkostwa w Unii Europejskiej.

 

 

 

600 tys. bezdomnych, 11 – 12 mln bezrobotnych Polaków to wielki sukces zachodniej demokracji w Polsce

Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma, bowiem alternatywy.”  –  Jan Paweł II,  przemówienie do parlamentarzystów austriackich, Rzym, 23 marca 1997 roku.

Dlaczego JPII i jego Kościół nie chcieli i nie chcą pamiętać o duńskich ofiarach zachodniej demokracji przy budowie Unii Europejskiej? Zastanawiająca to amnezja.

 

      Jerzy Pomianowski będzie walczył o zachodnie wartości

 

 

Ten typowy przedstawiciel rządzącej w Polsce mniejszości żydowskiej, stanął na czele wymyślonego przez Polskę Europejskiego Funduszu na rzecz Demokracji. Jak donosi żydowska Gazeta Wyborcza Fundusz ma pomagać w jej krzewieniu w krajach sąsiedztwa Unii: w Algierii, Armenii, Autonomii Palestyńskiej, Azerbejdżanie, Egipcie, Gruzji, Jordanii, Libanie, Libii, Maroku, Mołdawii, Syrii, na Ukrainie i na Białorusi. Pomianowski, jako dyrektor Funduszu będzie mógł zdecydować o szybkim przekazaniu potrzebującym do 30 tys. €UE. A to starczy nawet na rok działalności niewielkiej grupy ludzi na Białorusi. Na Europejski Fundusz na rzecz Demokracji Polska zadeklarowała najwięcej: 5 mln €.

 

                         Obalić reżim na Białorusi

 

Film „Lekcja białoruskiego” zrealizowały TVP i Studio Filmowe Everest przy wsparciu Min. Kultury RP i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz środków z UE.

 

(polecam ostatnie 10 min. filmu)

 

Na Białorusi nie ma bezdomnych, bezrobotnych, nie ma głodnych dzieci i nie ma szukających jedzenia na śmietnikach.

Na Białorusi – nie ma także demokracji według zachodnich standardów. Dlatego Zachód inspiruje i wspiera obalenie legalnej władzy mającej poparcie zdecydowanej większości narodu. Przeszkoleni i opłaceni przez Zachód agenci mają obalić białoruski reżim – zapewne w trosce o Prawa Człowieka.

 

 Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)z przemówienia Jana Pawła II do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej -10 stycznia 1998r.

 

Zachodnia demokracja w Polsce – wzór dla Białorusinów?

 

                   11 listopada 2011roku – marsz niepodległości

 

 

 

 

 

               11 listopada 2012roku – marsz niepodległości

 

 

 

 

Jedenasty listopada – najważniejsze narodowe święto Polaków, dzień odzyskania niepodległości. Jedenastego listopada 1918r. Rzeczpospolita Polska wróciła na mapy świata jako suwerenne państwo narodu polskiego. Polacy chcąc uczcić to ważne wydarzenie, ofiary i ogromny wysiłek poprzednich pokoleń organizują w dniu jedenastego listopada marsze niepodległości.

Mniejszość żydowska – antypolski, antynarodowy element powiązany z władzą i przy jej wsparciu ściągają do Polski niemieckie bandy lewackich bojówkarzy, które razem z policją – z rozkazu rządzących Polską – mają bić i rozpędzać świętujących Polaków.

Rok później policja na rozkaz władzy strzela nawet do kobiet i dzieci – takie są standardy zachodnich wartości.

 

Białoruska milicja rozpędzała manifestacje przeciw legalnej, mającej poparcie narodu władzy, manifestacje inspirowane przez zachodnie demokracje, łamiące międzynarodowe prawa i konstytucyjny porządek Białorusi.

Czego broniła policja w Polsce w dniu święta niepodległości bijąc i strzelając do Polaków z rozkazu rządzących?

Oto, mamy, reżim na Białorusi i zachodnią demokrację w Polsce.

                                                            KONIEC

 

Dariusz Kosiur

tekst napisany 23.02.2013r.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s