Zamiast wstępu – żydo-reżim nie ma żadnych argumentów

logo-wps

21.11.2014 służby żydo-reżimu zablokowały stronę Wierni Polsce Suwerennej istniejącą pod adresem suwerenna.wordpress.com. Powodów blokady nie podano.

Adres nowej strony Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej:

http://wiernipolsce1.wordpress.com/

Zaledwie pół roku po wrogim przejęciu naszej strony pod adresem wiernipolsce.wordpress.com reżimowe służby muszą uciekać się ponownie do jedynego dostępnego reżimowi w „politycznej dyskusji argumentu”, do całkowitej blokady narodowej, polskiej publicystyki, do kneblowania nam ust. Każdy kij ma jednak dwa końce. Tak, więc blokada naszej strony dowodzi rzeczywistego funkcjonowania żydo-reżimu i jego totalnego charakteru oraz potwierdza trafność prezentowanych przez WPS opinii i słuszności poglądów politycznych. Nie pozostaje nam nic innego, jak zakładać kolejną stronę WPS i nadal prezentować narodową publicystykę, narodowy polski punkt widzenia, co niniejszym czynimy. Stowarzyszenie WPS przez kilka lat funkcjonowania wypracowało sobie własną markę jakości politycznej publicystyki, która pozwala na dość szybką odbudowę popularności internetowej strony. Mimo, że blokada reżimowych służb bulwersuje, bo zmusza do czynności odtwarzania strony, to ma również dobre strony, zwiększa wiarygodność WPS i przysparza nam kolejnych Czytelników, a przecież w uprawianiu publicystyki i polityki o to właśnie chodzi. Żydo-reżim IIIRP funkcjonuje w coraz większym napięciu. Zdaje sobie sprawę, że jeśli utraci władzę z pewnością zostanie rozliczony z popełnionych przestępstw i zbrodni przeciw polskiemu narodowi. Żydowska, syjonistyczna propaganda nie jest już w stanie indoktrynować i manipulować społeczeństwem. Stąd nerwowe zachowania reżimowych służb i blokada naszej strony.

634457507412270000    

    Historia potyczek WPS z syjonistycznym żydo-reżimem IIIRP 1. W 2009r. D.Kosiur został usunięty z ProPolonii.pl za prezentowanie narodowych poglądów. 2. W 2009r. podejmujemy kilka lat trwająca próbę sądowej rejestracji Stowarzyszenia WPS. Sąd kwestionuje statut WPS w punktach, których identyczną treść posiada zarejestrowane Stowarzyszenie im. St.Brzozowskiego na mocy, którego działa żydowska, syjonistyczna Krytyka Polityczna. Mimo nie zarejestrowania Stowarzyszenia WPS, sąd rejestrowy w Warszawie kradnie naszą opłatę rejestrową w kwocie 1500 zł. 3. 2013r. czerwiec – delegacja Stowarzyszenia WPS zostaje usunięta z I kongresu Ruchu Narodowego. 4. 2014r. maj – agentura żydo-reżimu przejmuje stronę Wierni Polsce – wiernipolsce.wordpress.com. 5. 2014r. listopad – agentura żydo-reżimu blokuje stornę Wierni Polsce Suwerennej – suwerenna.worpdress.com

Dariusz Kosiur logo-wps

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s